نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، صبح چهارشنبه با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

بخش هایی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس:

– از اول تشکیل این مجلس بنابر اطلاع، اعتقاد داشتم که این مجلس انقلابی است؛ الان هم بعد از سه سال همین را تکرار میکنم که الحمدالله این مجلس انقلابی، باسواد، پرتحرک، پر کار و جوان است البته تمام قضاوت‌های یک مجموعه با نگاه بر مجموعه است حالا ممکن است استثنا‌هایی نیز وجود داشته باشد، اما با نگاه بر کل مجموعه الحمدالله این مجلس انقلابی است.

– مجموعه نظام یک پیکر است و ارکان آن اعضای این پیکرند.

–  اگر قوا و دستگاه‌ها مکمل هم نباشند، دیگر به کار نخواهند آمد.

–  نگاه باید نگاه همکاری و هم‌افزایی باشد

–  حماسه‌ی عظیم  فتح  خرمشهر، حقاً و انصافاً کار بزرگ کم‌نظیری بود.
– فتح خرمشهر یک حادثه‌ی معجزه‌آسا بود. بعد از فتح خرمشهر، بعضی از رؤسای جمهور و واسطه‌ها می‌آمدند؛ آقای سکوتوره که شخصیت جاافتاده‌ی مهمی بود در آفریقا، آمد، به من گفت که امروز وضع شما با دیروز فرق میکند به خاطر فتح خرمشهر.
–  عظمت فتح خرمشهر چشم‌ها را به خود جلب میکند، اما من میخواهم بگویم از فتح خرمشهر یا مهمتر یا لااقل به همان اندازه مهم، جریانات این عملیات بیت‌المقدس است، این عملیاتی که منتهی شد به فتح خرمشهر، این عملیات، آن فداکاریها، آن ابتکارها، آن نقشه‌ها و طرح‌های جنگی که به نظر بنده باید در دانشگاه‌های جنگ تدریس بشود.
–  اگر شما نمایندگان مجلس فرصت پیدا میکنید که در شهر خودتان تبلیغات انتخاباتی بکنید با خیال راحت بروید بین مردم حرف بزنید، بعد مردم با خیال راحت بروند پای صندوق اسم شما را بیندازند در صندوق، بعد بیایید در مجلس، بخاطر آن فداکاری‌هاست، بخاطر آن شهادت‌هاست، بخاطر آن از خودگذشتگی‌های به معنای واقعی کلمه است.