راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاعات بیمه در استان ها و تجمیع داده و جمع بندی آن به روند برنامه ریزی بیمه ای مدیران و فعالان صنعت بیمه کمک می کند.

به گزارش کافه اقتصاد از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی در جریان بازدید از سرپرستی بیمه آسیا در آذربایجان غربی با اعلام این مطلب افزود: تسلط شرکت های بیمه بر میزان ریسک های موجود در استان ها از طریق سامانه یکپارچه می تواند امر بیمه گری را تسهیل کرده و توسعه پایدار را به دنبال داشته باشد.

رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر ضرورت تفکیک اطلاعات بیمه ای در دو حوزه استانی و رشته ای ابراز امیدواری کرد که ضریب نفوذ بیمه در آذربایجان غربی رشد چشمگیری را تجربه کند.

 

وی از شرکت بیمه آسیا به عنوان مجموعه ای کارآمد و مجرب نام برد و افزود: با توجه به نیروی انسانی مبتکر و زیرساخت های مساعد سازمانی، انتظار می رود که شرکت بیمه آسیا در نظام بیمه ای کشور نقش موثرتری ایفا کند.

وی تقویت واحدهای طرح و برنامه ای شرکت بیمه آسیا را خواستار شد و خاطرنشان کرد: رشد تک بعدی در رشته های خاص لازم است اما کافی نیست و می توان در بستر دیجیتال، روند توسعه ای و تحول گرایی را شتاب بخشید.

دکتر سلیمانی در پایان از تمامی دوایر و ادارات سرپرستی شعب بیمه آسیا در آذربایجان غربی بازدید کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات کارکنان این مجموعه آشنا شد.