مدیرعامل سایپایدک گفت:طبق فرمایش ریاست محترم فقید جمهوری اسلامی مبنی بر تلاش،کوشش و خدمت صادقانه و با همت تمامی همکاران و بر اساس دستور مدیرعامل گروه، رکورد ماهیانه فروش قطعات سایپایدک از ابتدا تاکنون، در اردیبهشت ماه سال جاری شکسته شد.

به گزارش کافه‌اقتصاد به نقل ازسایپانیوز، اردلان حسینی با اعلام این خبر افزود: در راستای تحقق برنامه فروش قطعات یدکی و افزایش سهم سایپایدک از بازار، با تلاش و کوشش تمامی کارکنان و همدلی موجود در سازمان، موفق به ثبت بالاترین رکورد فروش قطعات یدکی در سایپایدک شدیم که قطعا این روند تا پایان سال رو به افزایش و ماهیانه مجددا شکسته خواهد شد.

او ادامه داد: بالا بردن سطح كیفی خدمات در جهت رضایتمندی مشتریان با تامین به موقع قطعات ارتباط تنگاتنگی دارد و شركت سایپایدك تمام توان خود را به كار گرفته است تا مشتری دغدغه‌ای برای تامین قطعات مصرفی خود نداشته باشد.

حسینی تاکید کرد: این میزان فروش بیانگر این واقعیت است كه زنجیره فروش قطعات شركت سایپایدك با برخورداری از سیستم دقیق توزیع و عرضه قطعات و همچنین با استفاده از شبكه‌ توانمند و منسجم، سهم بازار خود از قطعات یدكی را توسعه داده است.

مدیرعامل سایپایدک در ادامه بیان کرد: این میزان فروش مرهون تلاش و پشتکار همه همكاران و شبكه بزرگ نمایندگی‌ها و عاملیت‌های سایپایدك و تلاش همکاران در سایر بخش‌ها و شرکت‌های گروه سایپا به خصوص سازه گستر، زامیاد، سایپاپرس و … است و بر این اساس سعی داریم تا با نیاز سنجی و تامین به موقع، مدیریت فروش قطعات یدكی، كنترل و نظارت مستمر بر بازار و بهره‌گیری از روش‌های انگیزشی فروش، رضایت خاطر مشتریان بیش از پیش تامین شود.

حسینی تاكید كرد: با توجه به افزایش حجم تقاضای قطعات یدكی در سه ماه دوم سال، پیش‌بینی‌های لازم برای تامین نیاز بازار و مشتریان شبكه نمایندگی‌ها انجام شده و از این بابت مشكلی برای تامین و توزیع قطعات یدكی در بازار و شبكه نمایندگی‌ها وجود نخواهد داشت.

او افزود: جهت‌ رضایتمندی و ایجاد رضایت مردم عزیز ایران در عرصه خدمات برنامه‌هایی لحاظ کردیم که شاهد این تغییر و تحول در ماه‌های بعد خواهیم بود.