طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه آذرماه به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از امروز (شنبه) به مدت ۲ روز آغاز شد.

به گزارش کافه اقتصاد از سایپا ،براساس این طرح خودروهای کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.آر، تیبا صندوق‌دار، تیبا۲ و کوییک‌پلاس اتوماتیک عرضه شده است.

متقاضیان خرید این محصولات می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز (۲۰ آذرماه) به‌مدت دو روز و به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت اطلاعات، دریافت کدکاربری و رمز عبور و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده محصولات سایپا با هدف تنظیم بازار و پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به‌اجرا درآمده و باتوجه به اجرای برنامه‌های مختلف پیش‌فروش و فروش فوری فوق‌العاده محصولات در کنار امکان فک رهن اسناد خودروهای عرضه شده در طرح‌های قبلی، پیش‌بینی می‌شود به زودی هیجانات کاذب از بازار خودرو تخلیه شده و قیمت محصولات به ثبات و پایداری برسد.

امروز، مدیرعامل سایپا اعلام‌کرد:‌ در راستای تحقق برنامه های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای کنترل قیمت‌ها در بازار خودرو، این خودروساز تا پایان سال ۱۴۰۰ هر هفته سه‌شنبه یک طرح عرضه محصولات خواهد داشت.

«سیدجواد سلیمانی» بیان‌داشت: این طرح‌های عرضه خودرو شامل فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش و مشارکت در تولید خواهد بود.

وی درباره خودروهایی که در این طرح‌های فروش عرضه خواهند شد، گفت: تقریبا همه محصولات گروه خودروسازی سایپا در این طرح‌هاعرضه خواهند شد و هموطنان می‌توانند بنابر نیاز خود برای خرید این خودروها ثبت نام کنند.

برپایه آمارهای سامانه کدال، از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه گروه سایپا به عنوان دومین خودروساز بزرگ کشور موفق به تولید ۲۲۲ هزار و ۴۵۴ دستگاه خودرو شد که شامل ۱۹۱ هزار و ۱۹۳ دستگاه خودرو در خانواده تیبا، ۱۵ ‌هزار و یک دستگاه سایپا ۱۵۱ (وانت پراید)، ۱۴ هزار و ۵۷۵ دستگاه شاهین، ۱۳۰ دستگاه آریو و همچنین ۲۳۵ دستگاه خودروی صادراتی کامل (CBU) و یک‌هزار و ۳۲۰ دستگاه اس. کی. دی (یا قطعات نیمه‌کامل) بود.

این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۹ (تولید ۲۰۹ هزار و ۸۵۵ دستگاه خودرو) رشد ۶ درصدی نشان می‌دهد.

نارنجی‌پوشان جاده مخصوص در آبان‌ماه امسال ۲۹ هزار و ۸۲۶ دستگاه خودرو تولید کردند.

  • منبع خبر : سایپا