نماینده مردم اردبیل در مجلس، جلسه امروز هم اندیشی مجلس و دولت را بسیار پربار دانست و گفت: مجلس در رفع مشکلات عدیده مردم باید کارساز و اثرگذار و مصوباتی که تصویب می کند در خدمت نظام، آرمان شهدا و امامین انقلاب باشد.

به گزارش کافه اقتصاد از خانه ملت، سیدکاظم موسوی در نشست علنی صبح امروز ( چهارشنبه، ۱۰ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تسلیت سالروز شهادت مظلومانه و غریبانه شهید مدرس و گرامیداشت ۱۰ آذرماه روز مجلس، گفت: مجلس برای رفع مشکلات عدیده مردم باید کارساز و اثرگذار بوده و مصوباتی که تصویب می کند در خدمت نظام، آرمان شهدا و امامین انقلاب باشد.

وی با بیان اینکه جلسه امروز هم اندیشی مجلس و دولت جلسه پرباری بود، افزود: این اقدام قابل تحسین و ستودنی است و امیدواریم این جلسات تداوم داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از گذشت ۴۲ سال از انقلاب در حال حاضر قوای سه گانه همگام و یک دست برای خدمت رسانی به مردم هستند؛ مردمی که جان، جوان، شهید و آزاده دادند و در روزهای بسیار حساس و بحرانی به ندای رهبری لبیک گفتند؛ مردم ایران در دنیا بی مثال هستند و هستی و نیستی خودشان را در طبق اخلاص برای رضایت خداوند قرار دادند و جان شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی، مدافعان حرم، امنیت و خدمت تقدیم دفاع از کشور و محضر ذات اقدس ربوبی شده است.

موسوی ادامه داد: ما به خود می‌بالیم و می‌نازیم که رهبری عاقل و فرزانه داریم و این ملت همیشه با اشاره رهبر معظم انقلاب در صحنه ها و میادین مختلف حضور می یابند؛ در این رابطه نیاز است وحدت خود را حفظ کنیم و آیه وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا را در نظر داشته باشیم که هر پیروزی و موفقیتی که داریم ناشی از وحدت و یکپارچگی است و اگر متفرق شویم به طور قطع پیروز نخواهیم شد.

موسوی افزود: انتظار می رود کمیسیون اجتماعی به رفع مشکلات، معیشت، اشتغال کارگران توجه ویژه داشته باشد؛ مشکلات معیشتی و افزایش کالاهای اساسی، دهک‌های پایین در استان‌های محروم از جمله سیستان و بلوچستان، ایلام، کردستان و اردبیل را با مشکلات جدی مواجه کرده است؛ مشکلات اردبیل یکی و دوتا نبوده و پتروشیمی، راه آهن و صنایع تبدیلی هم ندارد نیاز است دولت توجه ویژه ای به مناطق محروم داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل از ساخت سد کاراکورت توسط ترکیه انتقاد کرد./

  • منبع خبر : خبرگزاری خانه ملت