وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در تالار وحدت از مراحل اخذ رای‌گیری از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه بازدید کرد.

به گزارش کافه‌اقتصاد به نقل ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در جمع خبرنگاران گفت: خدای بزرگ را شاکر هستیم که روز بزرگ دیگری فرا رسیده و مردم فرهنگ‌دوست ایرانی بار دیگر صحنه تاریخی مجددی را خلق می کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تشکر ویژه می کنم چراکه برخلاف زمان کم برای اطلاع رسانی جهت حضور در تالار وحدت با شور و علاقه به صحنه آمدند.

وی افزود: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در ایران همیشه پیشتاز حرکت های آرمان خواهانه ملت ایران بودند؛ استقلال، آزادی، امید، پیشرفت، عدالت و معنویت آرمان های بزرگ مردم ایران به‌شمار می‌روند و هنرمندان بزرگ ما پیشتاز این حوزه ها هستند و به سهم خود از تمام اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تشکر می‌کنم.

اسماعیلی تاکید کرد: امروز تالار وحدت به مکانی برای نشان دادن وحدت جامعه روشنفکر ایرانی تبدیل شد؛ جامعه روشنفکر ایرانی پیشتاز وحدت و انسجام است.

وزیر فرهنگ گفت: با این حرکت نمادین امروز در برابر دوربین های رسانه‌ها، تالار وحدت عظمتی ماندگار به خود دید و این مرهون حضور بزرگان و پیشکسوتان است و از همه این عزیزان تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه انشاالله امروز را به روزی وحدت آفرین و حرکتی روبه جلو برای پیشرفت ایران قوی و آباد تبدیل کنیم، افزود: از وزارت کشور و استاندار تهران که همراهی بسیار خوبی داشتند و درخواست های معاونت رسانه ای را با کمال میل انجام دادند، تشکر می کنم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تعداد بسیار زیادی خبرنگار خارجی در تهران هستند، حضور امروز اهالی فرهنگ در تالار وحدت برای این است تا نشان دهیم جامعه هنری عضوی جدا ناپذیر از جامعه ایرانی است.

وزیر فرهنگ با تاکید بر اینکه جامعه هنری در همه عرصه های تاریخ ساز مردم ایران پیشرو هستند، گفت: همه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در شاخه های مختلف جمع شدند تا وحدت را نشان دهند اگر نقدی هم هست باید توجه داشت انتخابات به عظمت مردم گره خورده است.

اسماعیلی ادامه داد: تعداد بسیار زیادی خبرنگار خارجی در تهران حضور دارند و مشغول پوشش کامل رای گیری هستند و امیدوار هستیم به ثبت حماسه ای جدید منجر شود.

وزیر فرهنگ گفت: حضور امروز اهالی فرهنگ در خانه خود برای این است تا نشان دهیم نه تنها جامعه هنری عضوی جدا ناپذیر از جامعه ایرانی است، بلکه پیش‌گام همه حرکت های بزرگ مردم ایران است.

وزیر فرهنگ گفت: همه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در شاخه های مختلف جمع شدند تا وحدت و همگرایی را نشان دهند اگر قهر و گله‌ای هم هست (که امکان دارد برخی از آنها درست و برخی نادرست باشد) ولی مسئله انتخابات به عظمت مردم و ایران گره خورده است و همه کسانی که انقلاب، ایران و رهبر انقلاب را دوست دارند امروز در صفوف به هم فشرده انتخابات حاضر شدند.

اسماعیلی تصریح کرد: مهمترین پیام جامعه هنری کشور به همه مخاطبان داخلی و خارجی این است که جامعه هنری کشور عضوی جداناپذیر از جامعه ایران و پیشرو در همه عرصه های تاریخی هستند.