قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش کافه اقتصاد ، جک دورسی، مدیرعامل سابق توئیتر، ادعا کرده است که پیش‌بینی می‌کند یک ارز مجازی جای دلار را خواهد گرفت.

السالوادور در ماه سپتامبر (آذر)، زمانی که اولین کشور در جهان بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفت، تیتر خبر‌های جهانی شد. حالا کشور‌های بیشتری در جهان متقاعد شدند که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در سال ۲۰۲۲ بپذیرند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۶۴.۳۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۶۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۰.۸۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۲۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۸.۴۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در چهارم دی ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۵۰,۹۹۵ ۱,۵۴۲,۳۴۵,۱۴۳
اتریوم ۴,۰۵۳ ۱۲۲,۵۹۷,۱۳۱
بایننس کوین ۵۳۰ ۱۵,۹۶۷,۳۳۶
تتر ۱ ۳۰,۲۷۹
سولانا ۱۹۳ ۵,۸۵۲,۶۳۹
کاردانو ۱٫۴۰ ۴۲,۶۱۹

 

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان